![](https://vinochok.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/25/2022/01/269805489_407818457795896_5850440470791075816_n.jpg)
22 грудня 2021 року на базі Дитячого навчального закладу №7 «Бджілка» (ясла-садок) Ірпінської міської ради Київської області відбулася панельна дискусія для керівників закладів дошкільної, позашкільної освіти, керівника інклюзивно-ресурсного центру із теми «Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти».Організаторами заходу були:- Галина Заєць, головний спеціаліст управління освіти і науки Ірпінської міської ради;- Надія Сєркова, в. о. директора центру професійного розвитку педагогічних працівників Ірпінської міської ради.До проведення заходу були залучені Людмила Горбата, спеціаліст відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування моніторингу та позапланового контролю закладів освіти; Зоя Лисенко, головний спеціаліст відділу інстутиційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Київській області. Діна Тимошенко-Ушакова доповіла про інклюзивний, безпечний, розвивальний та мотивуючий освітній простір.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p526x395/269754971_156354633387917_873940634218415204_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Ev3gsmL2FBcAX_HgmaX&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AT8zTQfoJoO5AfhrvUgir9NrCGP-KfnHSW1YcMjC9MGxhQ&oe=61ED95DD)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p526x395/269855634_156354576721256_3513809974745300476_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=p3Zlg8oYuRAAX9xcM7s&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AT-NkaXBBxvafFGAF8i2FN1cjKaM2Vu5zrOUVslUNFOTAQ&oe=61EE9315)